Ogłoszenia
Aktualności


SZCZECIN DĄBIE- MAGISTER

2019-01-19

SZCZECIN DĄBIE- MAGISTER Jesteś ambitnym i zdolnym Magistrem Farmacji ?. Zatrudnimy Cię w Aptece Centrum Zdrowia w Szczecinie. U nas czekają na Ciebie najlepsze warunki pracy. Kontakt pod numerem tel.: 534702655 lub e-mail: praca@acz.farm

TECHNIK FARMACJI -Zaoferujemy Ci pracę w Aptece Centrum Zdrowia w Szczecinie lub Świnoujściu

2019-01-19

TECHNIK FARMACJI Jesteś ambitnym Technikiem Farmacji? Zaoferujemy Ci pracę w Aptece Centrum Zdrowia w Szczecinie lub Świnoujściu. Proponujemy korzystne warunki pracy oraz pakiet benefitów i bonusów. Aplikacje proszę składać na adres e-mail: praca@acz.farm, kontakt pod numerem: 534702655

DOZ Apteka w Koszalinie zaprasza do współpracy Techników Farmaceutycznych.

2019-01-17

DOZ Apteka w Koszalinie zaprasza do współpracy Techników Farmaceutycznych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na cały lub część etatu, pracę w prężnie działającej Aptece. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=58b73fedc5e84d8dbebe14531335365b

Apteka w Kołobrzegu zatrudni magistra farmacji z doświadczeniem

2019-01-17

Apteka w Kołobrzegu zatrudni magistra farmacji z doświadczeniem na pełen etat. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, przyjemne warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jako nasz pracownik będziecie Państwo mieli dostęp do benefitów pozapłacowych: ZFŚS, MULTISPORT, LUXMED, ubezpieczenie na życie oraz szeroki dostęp do szkoleń branżowych i kompetencyjnych. Od kandydata oczekujemy rzetelności, pracowitości oraz dobrej organizacji pracy. Prosimy o wysłanie CV na praca@drmax.pl z dopiskiem Kołobrzeg. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/

sieć Aptek Centrum Zdrowia poszukuje kandydatów na stanowisko KOORDYNATORA DS. ZAKUPÓW

2019-01-16

W związku z dynamicznym rozwojem sieć Aptek Centrum Zdrowia poszukuje kandydatów na stanowisko KOORDYNATORA DS. ZAKUPÓW. Miejsce pracy: Szczecin. Wymagania: min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (udokumentowany), znajomość rynku farmaceutycznego – warunek konieczny, znajomość oprogramowania Kamsoft, zdolności analityczne i negocjacyjne, czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych, wykształcenie farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem. Zadania: rozwijanie oferty aptek w podległym regionie, analiza ofert konkurencji, prowadzenie negocjacji zakupowych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową, narzędzia niezbędne do pracy, realny wpływ na rozwój sieci w podległym regionie, atmosferę pracy sprzyjającą wdrażaniu autorskich rozwiązań, pakiet socjalny, premie. Osobom przyjezdnym pomożemy w relokacji. Kandydatów prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodną z RODO zgodę na przetwarzanie danych osobowych na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem „Koordynator ds. zakupów”.

Sprzedam aptekę w centrum Kołobrzegu

2019-01-15

Sprzedam aptekę w centrum Kołobrzegu – kontakt mailowy – apteka1@poczta.onet.pl, telef. 798555072

Magister farmacji z uprawnieniami kierownika podejmie pracę w Koszalinie

2019-01-15

Magister farmacji z uprawnieniami kierownika podejmie pracę w Koszalinie, tel. 532 535 190

DOZ Apteka w Toruniu na ul. Lelewela zaprasza do współpracy Techników Farmaceutycznych

2019-01-14

DOZ Apteka w Toruniu na ul. Lelewela zaprasza do współpracy Techników Farmaceutycznych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę na cały lub część etatu, pracę w prężnie działającej Aptece. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez poniższy link:


https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4c4333a1f6ea4583bac4164bd5c6b408

DOZ Apteka w Toruniu zaprasza do współpracy Magistrów Farmacji na etat lub zlecenie.

2019-01-14

DOZ Apteka w Toruniu zaprasza do współpracy Magistrów Farmacji na etat lub zlecenie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w relokacji, pracę w prężnie działającej Aptece. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=e8184ca0c5d84283bd72b2cac4345ee7

Zatrudnimy TECHNIKA FARMACJI do Apteki w Słupsku

2019-01-14

Zatrudnimy TECHNIKA FARMACJI do Apteki w Słupsku (woj. pomorskie). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja.brd@onet.pl

Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów

2019-01-11

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów. Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem, pozwalającym wygospodarować dłuższe okresy dni wolnych w ramach etatu. Miejscowość położona w bardzo malowniczym regionie Kaszub, w niewielkiej odległości od morze i Trójmiasta -idealna dla osób gotowych na relokację. Koszty życia znacznie niższe niż w dużych miastach Polski. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poszukujemy wsparcia magisterskiego do aptek w regionie Żary/Żagań/Szprotawa w ramach UZ

2019-01-11

MAGISTER- Szprotawa-Żagań-Żary Poszukujemy wsparcia magisterskiego do aptek w regionie Żary/Żagań/Szprotawa w ramach UZ. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie! Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres praca@acz.farm /kontakt 534702655 Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy magistra do apteki w Szczecinie (Dąbie)

2019-01-11

SZCZECIN – MAGISTER FARMACJI Zatrudnimy magistra do apteki w Szczecinie (Dąbie)! Oferujemy elastyczny grafik pracy i bardzo dobre wynagrodzenie! Pakiet motywacyjny, dodatki do pracy w niedzielę + ubezpieczenie medyczne i karta Multisport! Aplikacje z tytułem „Szczecin” proszę przesyłam na adres praca@acz.farm /kontakt: 534702655 Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy techników do rodzinnej sieci aptek w Świnoujściu

2019-01-11

ŚWINOUJŚCIE- TECHNIK FARMACJI Zatrudnimy techników do rodzinnej sieci aptek w Świnoujściu. Praca w aptece 6 dniowej lub dodatki do pracy w niedzielę! Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, pomoc przy relokacji lub dojazdach. Kontakt pod numerem 534702655 lub praca@acz.farm Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy technika do apteki w Złotowie!

2019-01-11

Złotów- Super oferta dla Technika Farmacji
Zatrudnimy technika do apteki w Złotowie! Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, bardzo dobre wynagrodzenie, dodatki do pracy w niedzielę i pakiet motywacyjny. Kontakt pod numerem 534702655 lub praca@acz.farm Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 

Zatrudnimy magistra do apteki w Złotowie

2019-01-11

ZŁOTÓW-Magister Zatrudnimy magistra do apteki w Złotowie! Elastyczny grafik, bardzo dobre wynagrodzenie, dodatki do pracy w niedzielę, pakiet motywacyjny. Pomagamy przy relokacji lub dojazdach. Kontakt pod numerem 534702655 lub praca@acz.farm Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Para młodych farmaceutów z Łodzi podejmie pracę na terenie województwa Zachodniopomorskiego/Pomorskiego

2019-01-11

Para młodych farmaceutów z Łodzi podejmie pracę na terenie województwa Zachodniopomorskiego/Pomorskiego na stanowisku magistra farmacji. Tel. 601258589

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Połczynie Zdrój.

2019-01-11

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Połczynie Zdrój. Oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, premie oraz pełny zestaw benefitów (ubezpieczenie, pakiet medyczny, multisport). Dodatkowo możliwość szkoleń wewnętrznych i rozwoju. Zapewniamy dostępność do ciekawych, innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery w zespole. CV proszę przesyłać na praca@drmax.pl z dopiskiem Połczyn Zdrój. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji.

2019-01-11

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji. Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Zapewniamy mieszkanie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: apteka12832@gmail.com lub tel. 503 731 187.

Rodzinna sieć aptek zatrudni w aptece w Koszalinie TECHNIKA FARMACJI

2019-01-08

Rodzinna sieć aptek zatrudni w aptece w Koszalinie TECHNIKA FARMACJI. Oferujemy pracę w miłym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptecom@wp.pl tel. 887 760 606. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy magistra farmacji , technika farmaceutycznego i stażystę do apteki Centrum Leków w Ustce

2019-01-03

Zatrudnimy magistra farmacji , technika farmaceutycznego i stażystę do apteki Centrum Leków w Ustce. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie. Aplikacje proszę składać na adres email:apteka.centrum.lekow@wp.pl. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 692-761-116

APTEKA COSMEDICA W KOŁOBRZEGU ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI NA PEŁEN ETAT

2018-12-29

APTEKA COSMEDICA W KOŁOBRZEGU ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI NA PEŁEN ETAT Naszym Pracownikom zapewniamy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego, atrakcyjne wynagrodzenie, przejrzysty system premiowy, zgrany zespół, rozwój zawodowy w obszarze Opieki Farmaceutycznej, Benefity (Enel-Med, ubezpieczenie grupowe PZU na preferencyjnych warunkach). Aplikacje proszę składać na adres kolobrzeg@aptekacosmedica.pl. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 947312220. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy na atrakcyjnych warunkach magistra farmacji w Aptece Centrum Zdrowia w Koszalinie

2018-12-27

ATRAKCYJNA OFERTA PRACY DLA MAGISTRA!!! Zatrudnimy na atrakcyjnych warunkach magistra farmacji w Aptece Centrum Zdrowia w Koszalinie. Oferujemy m.in. najwyższe na rynku wynagrodzenie, pracę w bogato zatowarowanej, komfortowo urządzonej aptece, sympatyczny, stabilny zespół, system premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji. O szczegółach opowiemy kandydatom, którzy prześlą CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem "Koszalin

Apteka Centrum Zdrowia w Choszcznie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

2018-12-27

Apteka Centrum Zdrowia w Choszcznie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, pakiet świadczeń socjalnych, OC zawodu i ubezpieczenie grupowe, pracę w stabilnej firmie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail praca@profarma.biz

Technik farmaceutyczny poszukuje pracy na terenie Słupska lub okolic

2018-12-21

Technik farmaceutyczny poszukuje pracy Technik farmaceutyczny z doświadczeniem poszukuje pracy na terenie Słupska lub okolic, tilda85@interia.pl

Apteka Stokrotka w Darłowie zatrudni kierownika apteki magistra farmacji i technika farmaceutycznego.

2018-12-20

Apteka Stokrotka w Darłowie zatrudni kierownika apteki magistra farmacji i technika farmaceutycznego. Oferujemy wysokie wynagrodzenie i prace w stabilnej firmie . Oferta kierowana do osób z całej Polski. Zainteresowane osoby proszę o kontakt email: stokrotka_pa@poczta.onet.pl lub. tel 661-562-930.

Magister farmacji podejmie pracę Kołobrzeg lub okolice.

2018-12-20

Magister farmacji podejmie pracę na stanowisku mgr farmacji od zaraz na umowę zlecenie Kołobrzeg lub okolice. Tel. 693680133

Apteka w Darłowie zatrudni Magistra farmacji oraz Technika farmacji

2018-12-20

Apteka w Darłowie zatrudni Magistra farmacji oraz Technika farm . Oferujemy wysokie wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole. Więcej informacji pod nr 509-764-777 CV proszę przesyłać na adres aptekadarlowo@wp.pl

Apteka w Sławnie zatrudni Technika farmacji

2018-12-20

Apteka w Sławnie zatrudni Technika farm. Oferujemy Wysokie Wynagrodzenie, pracę w stabilnej firmie, zgranym zespole. Więcej informacji pod nr tel 667969494. CV proszę przesyłać na adres aptekaslawno@wp.pl

Prywatna apteka w Kołobrzegu zatrudni technika farmacji

2018-12-18

Prywatna apteka w Kołobrzegu zatrudni technika farmacji od stycznia 2019 roku. Oferujemy umowę o pracę, dobre wynagrodzenie i warunki pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: apteka2019@wp.pl .

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI.

2018-12-16

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system wynagrodzeń, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pomoc w relokacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail praca@profarma.biz

Apteka Plus w Koszalinie zatrudni technika farmacji

2018-12-16

Apteka Plus w Koszalinie zatrudni technika farmacji w dowolnym wymiarze czasu na umowę o pracę. Zainteresowanych prosimy o złożenie CV na mail apteki.cv@wp.pl

Magister farmacji poszukuje pracy na terenie Słupska lub okolic

2018-12-16

Magister farmacji z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznymi merytorycznym na stanowisku magistra farmacji/kierownik apteki posiadająca specjalizację z zakresu farmacji aptecznej poszukuje pracy na terenie Słupska lub okolic. Jestem osobą zaangażowaną w swoją pracę, charakteryzuje mnie otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom oraz dobra organizacja pracy. Jestem zainteresowana pracą od stycznia 2019 r. tel. 604147728; email; mariolaw67@o2.pl

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji.

2018-12-12

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji. Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Zapewniamy mieszkanie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: apteka12832@gmail.com lub tel. 503 731 187.

SUPEROFERTA DLA KIEROWNIKA! Zatrudnimy kierownika Apteki Centrum Zdrowia w Szczecinie.

2018-12-12

SZCZECIN: SUPEROFERTA DLA KIEROWNIKA! Zatrudnimy kierownika Apteki Centrum Zdrowia w Szczecinie. Oferujemy m.in. wysokie wynagrodzenie (6000 - 7000 zł netto), umowę na czas nieokreślony, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego miesiąca pracy, pracę z dużym, zaangażowanym, stabilnym zespołem w prężnie działającej aptece. Osobom przyjezdnym udzielimy wsparcia w relokacji. Kandydatów prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem „Szczecin”.

Apteki w Świnoujściu (na wyspach Wolin i Uznam) zatrudnią technika

2018-12-08

Apteki w Świnoujściu (na wyspach Wolin i Uznam) zatrudnią technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych – ponad 3000 zł netto. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ATRAKCYJNA OFERTA DLA TECHNIKA W BYTOWIE

2018-12-08

ATRAKCYJNA OFERTA DLA TECHNIKA W BYTOWIE Zatrudnimy technika farmacji do apteki w miejscowości Bytów. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny, karty sportowe oraz ubezpieczenia OC/NW. Zapewniamy możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem - praca tydzień na tydzień. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Słupsku zatrudni technika farmaceutycznego na staż.

2018-11-30

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju a także motywujące systemy premiowe. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres aptekacz.slupsk@gmail.com

Apteka prywatna w Kołobrzegu zatrudni KIEROWNIKA I TECHNIKA

2018-11-21

Apteka prywatna w Kołobrzegu zatrudni KIEROWNIKA I TECHNIKA . Oferujemy dobre warunki pracy i płacy w stabilnej firmie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email aptekakolobrzeg1234@gmail.com
Tel. 601626361

Nieprzeciętna oferta pracy dla mgr. farmacji w Słupsku

2018-11-16

Poszukujemy magistrów farmacji do pracy w aptekach Domu Leków w Słupsku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w młodym zespole jak i pomoc w relokacji. Osoby zainteresowane, proszę o wysłanie CV na adres dobrowolski.lek@wp.pl lub o kontakt telefoniczny 696044202

Niecodzienna oferta dla dwójki magistrów farmacji

2018-11-16

Dwoje magistrów farmacji zatrudni apteka Dom Leków w Słupsku. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie!!! i pracę w młodym zespole. Zapewniamy trzypokojowe, komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie w bardzo ładnej okolicy (rekreacyjna dzielnica Słupska) oraz stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku farmaceutycznym od ponad 25 lat. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na dobrowolski.lek@wp.pl . Zapraszamy

Apteka Stokrotka w Ustce zatrudni kierownika apteki i technika farmaceutycznego.

2018-11-15

Oferujemy wysokie wynagrodzenie i prace w stabilnej firmie . Oferta kierowana do osób z całej Polski. Zainteresowane osoby proszę o kontakt email: stokrotka_pa@poczta.onet.pl lub. tel 661-562-930.